Про нас

Біопаливо — перший енергоресурс, яким людство здавна користується для обігріву осель. До нього належать торф, дрова, солома та інші матеріали. Після відкриття інших енергоресурсів біопаливо стало використовуватися менш інтенсивно. Але зараз ситуація змінилася і в розвинених країнах переходять на котельні, здатні працювати на біопаливі і біомасі. Альтернативне паливо не тільки допоможе вирішити проблему дефіциту енергоносіїв, а й знизить викиди в атмосферу.

Купити біопаливо тепер легко

DROVNIK.ua — торговий інтернет-майданчик, який допомагає зустрітися продавцям і покупцям біо-паливного матеріалу.
Чому для ресурсу ми вибрали таку назву? Дровник — це місце для зберігання дров та інших паливних матеріалів. Ми зберегли цю традицію і інтерпретували її на сучасний лад.
DRОVNIK.ua — ресурс, на якому ви зможете без зусиль відшукати тверде паливо для опалення. Сайт допоможе придбати або продати пeллeти, брикети, дрова та інші матеріали.
Ми готові запропонувати додатковий бонус — завдяки нашому сайту ви зможете дізнатися все новости ринку біопалива.

Чому ми?

Чому варто зареєструватися на сайті DROVNIK.ua?
  • Портал — лідер біопаливного ринку України;
  • У нас представлені зручні онлайн-інструменти для мережевої торгівлі;
  • Наш сайт — відмінна платформа для придбання пeллeт та інших видів палива.
Хочете перейти на опалення брикетами? DROVNIK.ua допоможе зробити це!
Для використання сучасного біопалива цілком достатньо звичайної печі або котла. Десятки продавців готові запропонувати брикети і пелети локального виробництва. Брикети відмінно підійдуть для відкритого вікна, а пелети — для опалювальних котлів. Завдяки нашому веб-ресурсу ви зможете закупити потрібний обсяг пелет високої якості, яке полягає в мінімальної зольності, відсутності сторонніх домішок і кори, високою теплотворною здатністю.
Купівля біопалива оптом зі складу постачальника набагато вигідніше, ніж замовлення невеликої партії. Тут споживач легко зможе знайти постачальника, що знаходиться в близькості від його будинку або підприємства. Так DROVNIK.ua допоможе заощадити на транспортних витратах.