Продавайте тверде біопаливо на drovnik.ua

Зараз активно розвиваються альтернативні джерела енергії. Біопаливо з кожним роком стає все популярнішим, особливо тверде. Агрокомпанії і підприємства деревозаготівної і деревообробної промисловості виробляють відходи біосировини, які можна використовувати для опалення. Переробка біомаси виконується за допомогою біологічних і хімічних процесів. У нашій країні відповідні кліматичні умови і родючі грунти, що дає можливість вирощувати енергетичні культури і досягати хорошої врожайності.

Продавайте біопаливо у нас


drovnik.ua — це спеціалізована торгова площадка, на якій можна швидко і вигідно продати будь-яке біопаливо: пелети, дрова, щепу, брикети, евродрова і інші матеріали.

Чому продавати тут зручно?

  • Зручність. Кожне оголошення ви розміщуєте в спеціальній рубриці, що полегшує покупцеві пошук товару. А при переході в Особистий кабінет, ви зможете побачити всі свої товари та керувати ними.
  • Вигода. Розмістити товари на продаж ви зможете абсолютно безкоштовно.
  • Вузька спеціалізація. Сервіс призначений тільки для продажу твердопаливних матеріалів. Нічого зайвого.

Брикети і гранули


Застосування рослинної біомаси в енергетичних цілях дозволяє зберегти сировинні та енергетичні ресурси. При спалюванні брикетів і пелет забруднення навколишнього середовища відбувається не так інтенсивно. Тверде біопаливо має високу теплоту згоряння, це досягається за рахунок пресування з подальшим гранулюванням або брикетуванням. Так отримують кінцевий продукт у вигляді твердого палива.
Паливні гранули — спресовані частки, виконані з матеріалів рослинного походження. Вони мають циліндричну форму і виготовляються з деревини, лушпиння, соломи, торфу та інших видів рослинної сировини.
Паливні брикети є спресовані вироби, що мають прямокутну або іншу форму.

Тверде паливо відмінно підходить для опалення заміських будинків і котеджів. Брикети і пелети широко використовуються в домашніх господарствах. Вартість цих матеріалів щодо демократична, що робить їх промислове застосування дуже вигідним.

Продати тверде біопаливо